خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس باما
صفحه اصلی > اخبار سایت 
زمان انتشار: 1399/5/23 - ساعت: 18:44

استاندار قم تاکید کرد:

ضرورت پیگیری و همت مضاعف جهت بهره برداری از 27 پروژه جهش تولید در استان قم /موافقت مدیریت استان بر احداث احداث دهکده اقتصاد مقاومتی در استان

ضرورت پیگیری و همت مضاعف جهت بهره برداری از 27 پروژه جهش تولید در استان قم /موافقت مدیریت استان بر احداث احداث دهکده اقتصاد مقاومتی در استان

استاندار قم با اشاره به لزوم حرکت در مسیر تحقق شعار سال، بر پیگیری و همت مضاعف جهت بهره برداری از 27 پروژه جهش تولید در استان قم تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی استان قم طی سخنانی با اشاره به ابعاد خسارت های اقتصادی ناشی از کرونا در استان قم و آسیب جدی به بخش خدمات گفت: بایستی به اقتضای خسارات وارده در استان های مختلف برای آنها تسهیلات در نظر گرفته شود.
استاندار قم با اشاره به تخصیص ۶۴۲ میلیارد تومان اعتبار جهت جبران خسارت کرونا به استان قم گفت: تحقق کامل این اعتبارات بایستی در دستور کار مسئولان استان قم باشد.
وی با اشاره به معرفی 73 میلیارد تومان پرونده تسهیلات به بانک ها از سوی دستگاه های دولتی ادامه داد: تنها 17 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است که اهتمام ویژه ی بانک ها در این زمینه را می طلبد.
سرمست ابراز کرد: شورای هماهنگی بانک‌های قم یک هفته فرصت دارد تا رقم پرداخت‌های خود را به سقف 73 میلیارد تومان برساند.
استاندار قم با اشاره به نسبت تسهیلات ارائه شده به منابع تخصیص داده شده افزود: دلایل عدم استقبال اصناف قم از این تسهیلات باید آسیب‌شناسی شود.
استاندار قم با بیان اینکه بیشتر اصناف قم در حوزه خدمات فعالیت می‌کنند ادامه داد: باید این تسهیلات مبتنی بر اقتضائات استانی دنبال شود.
سرمست افزود: بسته اصلاحی و پیشنهادی قم برای افزایش جذابیت تسهیلات کرونایی باید طی چند روز آینده تدوین شود.
وی با اشاره به پروژه های جهش تولید قم، گفت: 27 پروژه ای که در این بخش تعریف شده باید تا پایان سال به بهره برداری برسد.
استاندار قم همچنین با اشاره به پروژه های بسیج سازندگی در راستای اشتغال و تولید تصریح کرد: قم با احداث دهکده اقتصاد مقاومتی موافق است اما باید در این پروژه بازپروری معتادان مواد مخدر و مهارت آموزی آنها در اولویت بسیج سازندگی سپاه قرار بگیرد 

شناسه خبر: 21890      تعداد بازدید: 178

RSS
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روز کاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 03-07-99 روز کاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 03-07-99 حضور در مراسم تجليل و تكريم يك ميليون پيشكسوت دفاع مقدس و مقاومت حضور در مراسم تجليل و تكريم يك ميليون پيشكسوت دفاع مقدس و مقاومت روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 30-06-99 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 30-06-99 روزكاري استاندار قم- شنبه مورخ 29-06-99 روزكاري استاندار قم- شنبه مورخ 29-06-99
یادداشت ها
جستجو