خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس باما
صفحه اصلی > اخبار سایت 
زمان انتشار: 1399/5/22 - ساعت: 22:56

استاندار قم عنوان کرد:

جلب رضایت مردم با اجرای طرح ابتکاری رقابت در خدمت مدیران در نماز جمعه

جلب رضایت مردم با اجرای طرح ابتکاری رقابت در خدمت مدیران در نماز جمعه

استاندار قم با بیان اهمیت جلب رضایت مردم، اجرای طرح ابتکاری رقابت در خدمت مدیران در نماز جمعه را اثر دانست.

استاندار قم با بیان اهمیت جلب رضایت مردم، اجرای طرح ابتکاری رقابت در خدمت مدیران در نماز جمعه را اثر دانست.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در نشست با رئیس جدید شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قم ، با اشاره به توفیق خدمت و کار در شهر کریمه اهل بیت (س)، اظهار کرد: نهاد نماز جمعه جایگاه ویژه ای در بین مردم و مسئولین دارد.

استاندار قم رویکرد مثبت نهاد نماز جمعه در سطح کشور را مورد توجه قرار داد و افزود: این نهاد و ائمه محترم جمعه قم، در تمامی زمینه ها همراهی و همدلی مناسبی در فضای قم ایجاد نموده اند.

سرمست با بیان اولویت های مدیریت استان در ارتباط سازنده مدیران با مردم ، اضافه کرد: اقدام ابتکاری استان قم در برپایی طرح رقابت در خدمت و پاسخگویی مدیران به مردم در نماز جمعه، در کنار الزام مدیران به برگزاری جلسات ملاقات مردمی در راستای تکریم مردمی و رضایت عمومی بوده است.

وی با تاکید بر نقش رهنمود های مراجع معظم تقلید و ائمه جمعه در تدابیر کلان استانی، ادامه داد: ارتباط مستمر با علما و مراجع عظام تقلید وائمه جمعه استان ، در مسیر کسب توفیقات استان امری همیشگی و اثر گذار است.

نماینده عالی دولت در استان، با اشاره به بروز بحران کرونا در کشور و ایجاد شرایط محدود برای برگزار مراسم های مذهبی، تصریح کرد: برگزاری مراسم های عزاداری ماه محرم و صفر، اصل مشترک بین اقشار مختلف و مسئولین در سطح کشور است که در این راه همکاری وهمراهی روحانیت معزز و نهاد نماز جمعه می تواند در برگزاری مراسم های عزاداری این ایام، طبق دستور العمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا اثر گذار باشد .

استاندار قم با بیان نقش طلاب جهادی در کمک به کادر درمانی بیماران کرونا و نیز اجرای موفق طرح مواسات در قم، گفت: قم در این زمینه های در سطح کشور الگو بوده است و ضروری است تا در جهت نمایش ولایت مداری و پایبندی به مصوبات ستاد ملی کرونا در ایام ماه محرم و صفر، نیز قم به عنوان الگوی همدلی و انسجام مطرح شود.

سرمست در پایان با تاکید نقش موثر نهاد نماز جمعه در همدلی و همراهی مردم در زمینه های مختلف، خاطر نشان کرد: نهاد نماز جمعه نماد وحدت، انسجام و آرامش مردم است.

 

شناسه خبر: 21882      تعداد بازدید: 149

RSS
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روز کاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 03-07-99 روز کاری استاندار قم- پنج شنبه مورخ 03-07-99 حضور در مراسم تجليل و تكريم يك ميليون پيشكسوت دفاع مقدس و مقاومت حضور در مراسم تجليل و تكريم يك ميليون پيشكسوت دفاع مقدس و مقاومت روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 30-06-99 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 30-06-99 روزكاري استاندار قم- شنبه مورخ 29-06-99 روزكاري استاندار قم- شنبه مورخ 29-06-99
یادداشت ها
جستجو