خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/10/18 - ساعت: 15:51

معاون استاندار قم:

خدمت به مردم وظیفه اصلی مسئولان دستگاه های اجرایی است

خدمت به مردم وظیفه اصلی مسئولان دستگاه های اجرایی است

معاون استاندار قم با اشاره به اهمیت خدمتگزاری به مردم در نظام مقدس اسلامی، این مهم را وظیفه اصلی مسئولان دستگاه های اجرایی استان دانست.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم احمد حاجی زاده در مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری قم، که در سالن جلسات امام حسن (ع) استانداری برگزار شد، با اشاره به ضرورت تلاش مدیران برای پاسخگویی به مطالبات مردمی، اظهار کرد: مسئولین خود را خادم ملت بدانند و در راستای عمل به تکالیف خود بکوشند.
معاون استاندار قم همچنین تصدی پست های مدیریتی در دستگاه های اجرایی را امری خطیر دانست و اضافه کرد: باید در تمام مراحل کار و تصمیمات خود رضایت خداوند و تامین خواسته های مردم را مورد توجه قرار دهیم.
حاجی زاده با اشاره به انتصابات این حوزه، تغییر و جابجایی در مسولیت ها را حائز اهمیت در جهت ایجاد تحرک و پویایی بیشتر در مسیر خدمت رسانی به مردم دانست.

گفتنی است در پایان این جلسه ضمن تقدیر از زحمات مرتضی بابایی مدیر کل سابق، حسن محبوبی به عنوان سرپرست جدید اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری معرفی شد.

 

شناسه خبر: 24302      تعداد بازدید: 317

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها