خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/4/8 - ساعت: 12:42

در برنامه بازدید سرزده معاون استاندار قم از نحوه خدمات رسانی دستگاه های اجرایی در ساعات اولیه صبح:

کاهش 30 تا 40 درصدی مصرف برق ادارات با اجرای طرح تغییر ساعت کاری

کاهش 30 تا 40 درصدی مصرف برق ادارات با اجرای طرح تغییر ساعت کاری

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر محمد رضا گروسی در بازدید سرزده از شرکت آب وفاضلاب استان و اداره کل بیمه سلامت استان که به منظور بررسی وضعیت خدمت رسانی در ساعات اولیه صبح صورت گرفت، با اشاره به لزوم اجرای طرح تغییر ساعت کاری ادارات در راستای کاهش مصرف برق، اظهار کرد: این تغییر ساعت کاری نباید به روند خدمت رسانی به مردم لطمه ای وارد کند.

معاون استاندار قم با بیان دریافت برخی گزارش ها از سوی مردم که تغییر این ساعت کاری، موجب کاهش ارائه خدمات به ارباب رجوع می شود، اضافه کرد: طی این برنامه سرزده میزان پاسخگویی به مراجعین طی ساعت 6 و 30 دقیقه صبح تا 13 و 30 دقیقه مورد بررسی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: این تغییر ساعت کاری که از سوی هیات وزیران به استان های گرمسیر مثل قم واگذار شده است، و این اختیار را دارند که فقط ساعت شروع و پایان یک ساعت زودتر صورت می گیرد تا در ساعت خنکی هوا و کاهش مصرف برق اجرایی شود و تاکید می کنیم در این طرح به هیچ وجه کاهش زمان مصوب حضور کارکنان و خدمت دهی را نداریم.

گروسی با بیان رضایت کارکنان و استقبال از ساعات کاری در زمان خنکی هوا، تصریح کرد: طی مشاهدات صورت گرفته مردم از اجرای این طرح راضی هستن و طی مصوبه ها تا پایان مرداد ماه ادامه دارد.

گروسی خاطر نشان کرد: آمار های موجود و گزارش شرکت توزیع نیروی برق استان حاکی از آن است که کاهش مصرف برقی در حدود 30 تا 40 درصدی در سطح ادارات داشته ایم.
وی همچنین گفت: ساعت کاری بانک ها بر اساس مصوبه شورای هماهنکی بانک های کشور عملیاتی شده است که از ساعت 7 و 30 دقیقه آغاز می شود.

 

شناسه خبر: 23307      تعداد بازدید: 190

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    سفر ریاست محترم مجلس شورای اسلامی به استان قم سفر ریاست محترم مجلس شورای اسلامی به استان قم روزکاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 28-07-1400 روزکاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 28-07-1400 سه شنبه هاي اقتصادي استاندار قم- 27-07-1400 سه شنبه هاي اقتصادي استاندار قم- 27-07-1400 روزکاری استاندار قم- یکشنبه مورخ 25-06-1400 روزکاری استاندار قم- یکشنبه مورخ 25-06-1400
یادداشت ها