خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشیو اخبار استان 
استاندار قم:
کاهش هزینه های ساخت اولویت اساسی طرح نهضت ملی مسکن است
استاندار قم با اشاره به برنامه های دولت برای تامین مسکن مورد نیاز جامعه در قالب طرح نهضت ملی مسکن، کاهش هزینه های ساخت و ساز را یکی از مهم ترین نیازها و اولویت های این طرح دانست و بر لزوم استفاده پیمانکاران از فناوری ها و تکنولوژی های روز در جهت تحقق این مهم تاکید کرد.
 ٠٧:٥٦ - دوشنبه ٢ خرداد ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم تاکید کرد؛
آمادگی دستگاه های مسئول برای روان سازی ترافیک ایام دهه کرامت و سالگرد ارتحال حضرت امام(ره)
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قم با اشاره به افزایش مسافرت ها به قم در ایام دهه کرامت و ۱۴ خرداد، بر لزوم آمادگی دستگاه های مسئول در جهت اتخاذ تدابیر لازم برای روان سازی ترافیک محورهای ورودی و هسته مرکزی شهر تاکید کرد.
 ٠٧:٥٢ - دوشنبه ٢ خرداد ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم:
ایمن سازی فاز دوم محور پردیسان_کهک بزودی آغاز می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: مناقصه و انتخاب پیمانکار فاز دوم محور پردیسان-کهک از بیمارستان خاتم تا میدان ورجان به طول ۱۱.۵ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۷۷۰ میلیارد تومان نهایی شده و بزودی تجهیز کارگاه و کلنگ‌زنی آن آغاز خواهد شد.
 ١٣:٠٥ - يکشنبه ١ خرداد ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
استاندار قم خبر داد؛
شناسايي ۸۵ هزار متقاضی واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن در قم
استاندار قم با اشاره به ثبت‌نام ۱۳۰ هزار متقاضی برای طرح نهضت ملی مسکن گفت: با پالایشی که انجام شده، برابر ضوابط و مقررات حدود ۸۵ هزار تَن واجد شرایط هستند که کار سنگین و حجیمی است، تمرکز این طرح روی شهرهای اطراف قم و روستاها می‌باشد.
 ١٤:٤٣ - چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
استاندار قم در نشست بانوان كارآفرين:
دستگاه ها زمينه فعاليت بانوان كارآفرين را تسهيل كنند
استاندار قم با تاكيد بر توجه جدي به ايجاد و توسعه مشاغل خرد و خانگي به عنوان عامل ثبات و پايداري اقتصادي جامعه گفت: دستگاه ها زمينه تسهيل فعاليت و موانع پيش روي بانوان كارآفرين استان را تسهيل كنند.
 ٢١:١٤ - سه شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

پيام استاندار قم به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي
استاندار قم در پیامی فرارسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات را به تلاش گران این عرصه در کشور و استان قم تبریک گفت.
 ١٤:٠٥ - دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
استاندار قم:
آبرسانی پایدار به روستاها یکی از اولویت های مهم استان است
استاندار قم با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای تامین آب مورد نیاز روستاها و مناطق محروم استان گفت: آبرسانی پایدار یکی از اولویت ها و دغدغه های مهم استان است و با جدیت پیگیر این موضوع حیاتی هستیم.
 ٢٣:١٢ - يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

بازدید شبانه استاندار قم از مرکز پاسخگویی به شکایات ۱۲۴ / تاکید شاهچراغی بر نظارت دقیق بر اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها
استاندار قم در بازدید شبانه از مرکز پاسخگویی به شکایات ۱۲۴ سازمان صمت، بر لزوم نظارت دقیق و جدی بر روند اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها تاکید کرد.
 ٢٢:١٥ - يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم خواستار شد؛
مشارکت همه دستگاه ها برای برگزاری باشکوه برنامه های دهه کرامت و ایام الله ۱۴ و ۱۵ خرداد در قم
معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم با اشاره به در پیش بودن مناسبت های دهه کرامت و ایام الله ۱۴ و ۱۵ خرداد، لزوم مشارکت فعال و جدی همه دستگاه ها و نهادهای استان برای برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های این ایام را خواستار شد.
 ١٥:٤٥ - يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم مطرح کرد ؛
همراهی شایسته اتحادیه های صنفی قم با برنامه های اقتصادی دولت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم با اشاره به تلاش ها و برنامه های دولت برای عادلانه کردن نظام پرداخت یارانه ها و شکوفایی اقتصاد ملی گفت: مردم، اصناف و اتحادیه های صنفی استان، همکاری شایسته و خوبی در کمک به اجرای این برنامه ها داشته اند و جای تقدیر دارد.
 ١٤:٤٢ - يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها