خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/9/15 - ساعت: 8:43

پيام استاندار قم به مناسبت روز جهاني داوطلب

پيام استاندار قم به مناسبت روز جهاني داوطلب

استاندار قم در پيامي 14 آذر روز جهاني داوطلب را تبريك گفت.

 

به گزارش روابط عمومي استانداري قم سيد محمد تقي شاهچراغي طي پيامي روز جهاني داوطلب را تبريك گفت. متن پيام ايشان بدين شرح مي باشد:

چهاردهم آذرماه مصادف با پنجم دسامبر که بنام روز جهانی داوطلب نامگذاری شده؛ فرصت ارزشمندی برای ارتقاء روحیه داوطلبی، ترویج روحیه ایثارگری، پاسداشت فرهنگ خدمت رسانی و تقدیر از ایثارگرانی است که بدون هیچ چشم داشتی در همه حوادث برای دستگیری از مردم، از جان و دل مایه می‏‌گذارند.

شان و منزلت احسان و نیکوکاری و خدمت رسانی در دین و انسانیت بدون حد و مرز است و نخستین پیمان و تعهد داوطلبان نیز خدمت به خلق و تلاش بی‌تکلف در جهت ارتقاء توانمندی و رضایتمندی است که این خصیصه ریشه در ارزشها و مسئولیتهای اجتماعی دارد.

داوطلبان کسانی هستند که بدون در نظر گرفتن هیچ نام و نشانی، سعی می‌کنند در لحظات سخت در کنار مردم باشند و امید را به جای سختی و رنج و بیماری بنشانند. آنها ایثارگرانی هستند که چون چشمه ساری زلال مظهر امید و رویش زندگی هستند.

پرواضح است که وقتی این گونه فعالیتها به صورت خیرخواهانه و داوطلبانه و در کمال آزادی و با قصد قرب الهی انجام می‌شود، ارزشی صدچندان خواهد داشت.

اینجانب روز جهانی داوطلبان را به خانواده بزرگ هلال احمر به ویژه خیرین، اعضا و داوطلبان جمعیت استان قم که با حضور موثر خود در پذیرش مسوولیت های اجتماعی و صحنه های نوعدوستی به ویژه در کاهش آلام بیماران و متأثرین از بیماری کرونا تلاش نموده اند تبریک و تهنیت عرض نموده و برای یکایک تلاشگران این عرصه خطیر، توفیق روزافزون و سلامتی و سربلندی از درگاه احدیّت مسألت می‌نمایم.

                                                                                                          سيد محمد تقي شاهچراغي

                                                                                                                      استاندار قم


شناسه خبر: 24041      تعداد بازدید: 450

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار صمیمی استاندار با فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران شاغل در استانداری قم و واحد های تابعه به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز دیدار استاندار قم با دانشجویان دیدار استاندار قم با دانشجویان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش وفناوری استان با حضور معاون استاندار و جمعی از مدیران استان جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم
یادداشت ها