خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/9/13 - ساعت: 10:44

پيام تسليت استاندار قم به مناسبت ارتحال حجت الاسلام حيدري زنجاني(ره)

پيام تسليت استاندار قم به مناسبت ارتحال حجت الاسلام حيدري زنجاني(ره)

استاندار قم در پيامي درگذشت حجت الاسلام والسلمين حاج شيخ نورالدين حيدري زنجاني( ره) نماينده حضرت امام خميني(ره) در سپاه سرافراز كردستان در دوران دفاع مقدس و نماينده اسبق ولي فقيه در لشگر امام علي بن ابيطالب(ع) را تسليت گفت.

به گزارش روابط عمومي استانداري قم، متن كامل پيام تسليت سيد محمد تقي شاهچراغي استاندار قم بدين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم
«انا لله و انا اليه راجعون»
خبر ارتحال مجاهد نستوه و خستگي ناپذير ابوالشهيد حجت الاسلام والسلمين حاج شيخ نورالدين حيدري زنجاني( ره) نماينده حضرت امام خميني(ره) در سپاه سرافراز كردستان در دوران دفاع مقدس و نماينده اسبق ولي فقيه در لشگر امام علي بن ابيطالب(ع) موجب تأسف و تأ ثر گرديد.
آن عالم فاضل و وارسته ساليان متمادي از حيات پر بركت خود را در راه مجاهدت و دفاع از اسلام و انقلاب اسلامي سپري كرد و با خدمت خالصانه و مجاهدانه و كوله باري از باقيات و صالحات به ديدار معبود شتافت.
اينجانب با قلبي مالامال از غم و اندوه، ضايعه درگذشت اين خادم با اخلاص و فداكار انقلاب اسلامي را به خانواده محترم و عموم همكاران، همرزمان و بازماندگان ايشان به ويژه مردم غيور خطه كردستان تسليت عرض نموده و با آرزوي علو درجات از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعيد و تندرستی و صبر جميل و اجر جزيل براي بازماندگان محترم، اميدوارم روح مطهر آن عزيز سفر كرده در كنار ارواح طيبه اولياء، شهداء و فرزند شهيدش، مشمول مغفرت و رضوان الهي باشد.


سيد محمد تقي شاهچراغي
استاندار قم

شناسه خبر: 24032      تعداد بازدید: 214

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها