خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/9/11 - ساعت: 13:4

استاندار قم تاكيد كرد:

ضرورت توجه به هويت مذهبي شهر قم در توسعه ي صنايع و ايجاد اشتغال

ضرورت توجه به هويت مذهبي شهر قم در توسعه ي صنايع و ايجاد اشتغال

استاندار قم با اشاره به سياست اولويت دار حمايت از توليد در استان قم بر ضرورت توجه به هويت مذهبي شهر قم در توسعه ي صنايع و ايجاد اشتغال تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم سيدمحمدتقي شاهچراغي استاندارقم در جلسه کارگروه تخصصی اقتصادي، اشتغال و سرمایه گذاری استان قم طي سخناني با تاکید بر نقش هنرمندان قمي در ثبت قم به عنوان شهر ملی انگشتر اظهار كرد: اقتصاد استان باید از عنوان شهر ملی انگشتر بهره مند شود.

استاندار قم حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذاری هدفمند در رشته انگشتر سازي را برای قم حائز اهمیت دانست و افزود: تكميل زنجيره ي توليد در اين حوزه، در راستاي توسعه ي گردشگری مذهبي بر محور هویت قم را تسهيل خواهد كرد.

وي با تاکید بر نقش هویت مذهبی و دینی شهر قم ادامه داد:باید در برنامه ریزی های گردشگردی و توسعه این صنعت نقش هویت دینی استان قم مد نظر قرار بگيرد.

مقام عالي دولت در استان قم در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به سياست اولويت دار مديريت استان براي توسعه اشتغال و توليد خاطرنشان كرد: در توسعه ي صنايع صرفا نباید به اشتغال اهمیت داد؛ بلكه دیگر موضوعات از جمله محیط زیست از اهمیت ویژه ای دراستان قم برخوردار مي باشند که می بایست دستگاههای اجرایی مرتبط برنامه ویژه ای را در این مورد داشته باشند.

 

شناسه خبر: 24029      تعداد بازدید: 248

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها