خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/3/17 - ساعت: 8:15

با حضور مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم؛

موانع و راهکارهای توسعه اقتصادی بخش خلجستان مورد بررسی قرار گرفت

موانع و راهکارهای توسعه اقتصادی بخش خلجستان مورد بررسی قرار گرفت

در نشستی با حضور مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم و مسولان منطقه، موانع، مشکلات و راهکارهای توسعه و رونق اقتصادی و گردشگری و حمایت از سرمایه گذاری بخش خلجستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، عباس شیرمحمدی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری در این نشست که در سالن جلسات شهرداری دستجرد برگزار شد با اشاره به ظرفیت‌های طبیعی و مزیت‌های اقتصادی بخش خلجستان، رونق اقتصادی مبتنی بر آمایش سرزمین در شهرستان ها و بخش های استان را از اهداف توسعه اقتصادی استان برشمرد.

وی با اشاره به وضعیت جغرافیایی و آب و هوایی بخش، اجرای طرح ‌های اقامتی و باغ تالار را در توسعه گردشگری این بخش مورد توجه قرار داد و بر انجام مطالعات علمی وکارشناسی در بررسی توجیه فنی، مالی و اقتصادی طرح های سرمایه گذاری و همچنین تامین زیرساخت های موردنیاز جهت توسعه بخش صنعت و اجرای طرح های گلخانه‌ای در این منطقه تاکید نمود. 

همچنین در پایان این نشست و پس از پیشنهاد مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم مبنی بر برگزاری بازارچه‌های محلی و فصلی به منظور عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و صنایع دستی در راستای رونق بیش از پیش بخش گردشگری، از محل های پیشنهادی در این خصوص بازدید جمعی به عمل آمد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 27281      تعداد بازدید: 249

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت
یادداشت ها