خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1402/3/17 - ساعت: 5:48

معاون استاندار قم در گفتگو با رادیو قم مطرح کرد؛

همه ادارات ملزم به رعایت ساعت کاری اعلام شده هستند/عدم قطعی برق خانگی در سال گذشته با همت دولت

همه ادارات ملزم به رعایت ساعت کاری اعلام شده هستند/عدم قطعی برق خانگی در سال گذشته با همت دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم در گفتگو با رادیو قم با اشاره به مصوبه هیات وزیران در خصوص ساعت جدید کار ادارات گفت: بمنظور مدیریت مصرف انرژی ساعت کار همه دستگاه های اجرایی، شهرداری ها، بانکها و نهادهای عمومی از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور ماه از ساعت ۶ صبح اعلام شده است.

به گزارش‌ روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی قریشی در پاسخ به سوالی در خصوص عدم رعایت ساعت کار اعلام شده توسط برخی ادارات افزود: با توجه به اینکه مصوبات هیات وزیران برای همه سازمانها و نهادهای کشور لازم الاجرا است، لذا عدم توجه به آن تخلف از قانون محسوب شده و رسیدگی خواهد شد و علاوه بر آن شرکت توزیع نیروی برق استان نیز مجاز به قطع برق ادارات متخلف پس از ساعت تعیین شده برای پایان کار خواهد بود. 

وی ادامه داد: مصوبات هیات وزیران برای همه لازم الاتباع بوده و باید مطابق قانون ساعت کار اعلام شده اجرایی شود و در صورت تخلف از این مصوبه، اداره کل بازرسی استانداری موضوع را پیگیری و رسیدگی خواهد نمود.

معاون استاندار قم در بخشی از این گفتگو با اشاره به لزوم صرفه جویی در مصرف برق گفت: دولت صرفه جویی در مصرف برق را از خود شروع کرده تا هموطنان عزیز در آسایش باشند و لازم است همه مردم در این زمینه همراهی نموده و با کاهش مصرف همچون سال گذشته شاهد عدم قطعی برق در مصرف خانگی باشیم.

قریشی قطعی برق شهروندان در سال ۱۴۰۰ را مورد توجه قرار داد و افزود: هموطنان عزیز بخاطر دارند که در سال ۱۴۰۰ قطعی مکرر برق چه وضعیت نامطلوبی را ایجاد نموده بود که با همت دولت سیزدهم در سال گذشته شاهد عدم قطعی برق در مصرف خانگی بودیم و امیدواریم امسال نیز با همراهی مردم عزیز علاوه بر ادامه این روند به بخش صنعت و تولید کشور هم کمک نماییم.

شناسه خبر: 27280      تعداد بازدید: 515

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) حضور استاندار قم در مراسم اختتامیه دومین سوگواره بین المللی ملت امام حسین (ع) افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد افتتاح ساختمان پلیس راهور شهرستان جعفر آباد آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم آئین کلنگ زنی 12 پروژه آب و فاضلاب شهرستان قم افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت افتتاح پروژه های شهرداری در هفته دولت
یادداشت ها