خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/19 - ساعت: 11:13

ضرب الاجل یک ماهه معاون استاندار قم؛

پروژه‌ پل‌های امامزاده اسماعیل و روستای باقرآباد تعیین تکلیف شوند

پروژه‌ پل‌های امامزاده اسماعیل و روستای باقرآباد تعیین تکلیف شوند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: پروژه‌ پل‌های امامزاده اسماعیل و روستای باقرآباد ظرف مدت یک ماه آینده تعیین تکلیف شوند.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، ابراهیم معتمدی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای فنی استان که در سالن جلسات استانداری قم برگزار شد، با اشاره به پروژه‌های پل امامزاده اسماعیل و پل روستای باقرآباد، اظهار کرد: صفرتا ۱۰۰ این پروژه را باید آب منطقه‌ای پاسخ دهد.

وی با بیان اینکه منابع طبیعی باید ظرف مدت یک ماه طرح آب‌خیزداری بالا دست آن را ارائه کند، مطرح کرد: آب منطقه‌ای و بنیاد مسکن طرح ساماندهی رودخانه با استفاده از خاک را آماده کنند و با مشارکت یکدیگر با حداقل هزینه آن را عملیاتی کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به اینکه با استفاده از گاردریل و نرده باید نسبت به ایمن‌سازی این پل اقدام شود، عنوان کرد: این پروژه باید ظرف مدت یک ماه آینده تعیین تکلیف شود و مسئولیت آن برعهده بنیاد مسکن و آب منطقه‌ای خواهد بود.

وی در خصوص گزارش بازدید از پروژه پارک هزار هکتاری کوهستان، خاطرنشان کرد: جلسه مجدد کمیته فنی دراین راستا باید برگزار شده و شهرداری استدلال‌های خود در این خصوص را ارائه کند.

معتمدی با بیان اینکه هزینه شهرداری در این منطقه و پارک هزار هکتاری اقدام خوبی است، تصریح کرد: باید حمایت لازم از این‌گونه اقدامات را انجام دهیم تا اجرای پروژه‌های هزار هکتاری ادامه دار باشد.

وی با اشاره به اینکه باید در راستای کیفی‌سازی پروژه‌ها اقدامات لازم انجام شود، یادآور شد: شهرداری هم باید به نقطه نظرهای کمیته فنی توجه داشته و آن‌ها را مدنظر قرار دهد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم در ادامه در خصوص گزارش بازدید از پروژه احداث مرکز جامع سلامت امام حسین(ع) و پیامبر اکرم(ص)، ابراز کرد: تاسیسات، راه‌پله، آسانسور و سرویس بهداشتی از بخش‌هایی پراستفاده در پروژه‌های علوم پزشکی و آموزرش و پرورش است که باید با دقت بیش‌تری احداث شوند.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25455      تعداد بازدید: 233

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها