خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/15 - ساعت: 13:36

معاون استاندار قم:

برگزاری دیدارهای چهره به چهره با مردم در هفته دولت/مدیران باید ارتباط با مردم را قوی کنند

برگزاری دیدارهای چهره به چهره با مردم در هفته دولت/مدیران باید ارتباط با مردم را قوی کنند

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی‌زاده در هفتاد و ششمین جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان با موضوع مراسمات ایام محرم و برنامه‌های هفته دولت که در سالن جلسات شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت فضاسازی شهری برای ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اظهار داشت: قم از شهرهای ریشه‌دار و آیینی کشور در عزاداری امام حسین(ع) و خاندان اهل‌بیت(ع) است که باید فضاسازی شهر نیز در راستای این مهم باشد.

وی در پیش بودن هفته دولت را مورد توجه قرار داد و افزود: یکی از اقداماتی که در این ایام باید مورد توجه باشد، برگزاری جلسات دیدار چهره به چهره با مردم است که این اقدام بسیار تأثیرگذار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با تأکید بر اینکه قبل از حضور مدیران در مناطق، حتماً مشکلات آن منطقه موردبررسی قرار گیرد تا مدیران با خبر باشند، افزود: پروژه‌های مناسبی برای هفته دولت در نظر گرفته‌شده که باید اطلاع‌رسانی درستی از آن‌ها صورت گیرد.

وی از تمرکز مدیریت عالی استان برای رفع مشکلات پروژه‌های مهم مانند فرودگاه خبر داد و یادآور شد: گشایش‌هایی در مترو صورت گرفته که با ورود واگن‌ها به مترو، فاز نخست این پروژه مهم نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25445      تعداد بازدید: 231

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها