خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/12 - ساعت: 22:45

با حضور استاندار انجام شد؛

افتتاح دو هتل در هسته مرکزی شهر قم

 افتتاح دو هتل در هسته مرکزی شهر قم

با حضور استاندار قم، دو مرکز اقامتی در هسته مرکزی شهر قم افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم،سید محمد تقی شاهچراغی عصر یکشنبه دو هتل را در مرکز شهر قم افتتاح نمود.
استاندار قم در حاشیه این افتتاح، توسعه فضاهای اقامتی را یکی از مهم ترین نیازهای قم برشمرد و گفت: موقعیت زائرپذیری قم و نبود مراکز اقامتی کافی، اهمیت سرمایه گذاری در این بخش را دو چندان کرده است.
وی با تاکید بر این که از سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه ساخت هتل در قم استقبال می کنیم تصریح کرد: بانک ها و دستگاه های استان باید تسهیلات بیشتری را برای سرمایه گذاران این حوزه فراهم و موانع را برطرف کنند.
لازم به توضیح است عملیات اجرایی این دو هتل از دو سال قبل شروع شده بود و با اعتبار بخش خصوصی به مبلغ 110میلیارد تومان ساخته شده است. با افتتاح این دو هتل مجموعا 210 تخت به ظرفیت مراکز اقامتی قم افزوده شد.

 

شناسه خبر: 25247      تعداد بازدید: 197

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها