خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/4/9 - ساعت: 14:45

معاون استاندار قم:

رتبه دوم استان قم در موکب‌داری اربعین/پیوست فرهنگی برای موکب‌های اربعین تهیه شود

رتبه دوم استان قم در موکب‌داری اربعین/پیوست فرهنگی برای موکب‌های اربعین تهیه شود

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم بر ضرورت تهیه پیوست فرهنگی در موکب‌های اربعین تاکید کرد و گفت: استان قم رتبه دوم مواکب اربعین را داراست.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، ابوالقاسم مقیمی در جلسه ستاد اربعین با موکب داران قمی که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد، با اشاره بر اهمیت اثرگذاری فعالیت فرهنگی در اربعین حسینی اظهار داشت: انجام پیوست‌ کارهای فرهنگی در مواکب اربعین حسینی امری ضروری است.

وی با اشاره به پیگیری برگزاری جلسات ستاد اربعین؛ استان‌های قم، مشهد و سیستان و بلوچستان را معین استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان اعلام کرد و افزود: بیشترین جریان همکاری بین استان‌های معین در قم است و استان قم پس از تهران با وجود 120 موکب در رتبه دوم اعزام موکب‌های اربعین قرار دارد.

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم با بیان اینکه ماشین آلات این استان در ایلام مستقر و مشغول فعالیت هستند تصریح کرد: بیش از دو ماه بوده که فعالیت‌های استان قم در راستای آماده‌سازی زیر ساخت‌های سفر برای زائرین اربعین شروع شده است.

شایان‌ذکر است در پایان این جلسه موکب داران قمی پیشنهادات خود را ارائه کردند.

 

شناسه خبر: 25224      تعداد بازدید: 134

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه مراسم گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان استانداری و واحد های تابعه بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد بازدید سرزده استاندار قم از روستای پاچیان شهرستان جعفرآباد نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده نظارت میدانی استاندار قم بر بازسازی روستاهای سیل زده بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران بازدید استاندار و جمعی از مدیران از رویداد هم افزایی مدیریت ایران
یادداشت ها