خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/2/25 - ساعت: 23:12

استاندار قم:

آبرسانی پایدار به روستاها یکی از اولویت های مهم استان است

آبرسانی پایدار به روستاها یکی از اولویت های مهم استان است

استاندار قم با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای تامین آب مورد نیاز روستاها و مناطق محروم استان گفت: آبرسانی پایدار یکی از اولویت ها و دغدغه های مهم استان است و با جدیت پیگیر این موضوع حیاتی هستیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمدتقی شاهچراغی عصر یکشنبه در جلسه هماهنگی آبرسانی به روستاهای مناطق محروم استان قم که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد افزود: سرعت بخشی و هماهنگی کامل بین دستگاه ها و نهادهای انقلابی در پروژه آبرسانی به روستاهای استان باید با جدیت پیگیری شود.
وی با اشاره به اجرای پروژه های آبرسانی در بخش های کهک و سلفچگان خاطرنشان کرد: در محور آبرسانی جاده قدیم قم ـ تهران، شش پروژه در شش روستا با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان اعتبار در حال انجام است که امیدواریم تا پایان سال به بهره برداری برسد.
استاندار قم بر ضرورت تأمین اعتبارات لازم برای آبرسانی به روستاهای محروم با کمک دستگاه های ملی و نمایندگان مجلس تأکید کرد و گفت: امیدواریم با اجرای طرح ها و پروژه ها در حوزه محرومیت زدایی، به نقاط مطلوبی دست یابیم.

شناسه خبر: 25010      تعداد بازدید: 243

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    افتتاح دو هتل در هسته مرکزی شهر قم به روایت تصویر افتتاح دو هتل در هسته مرکزی شهر قم به روایت تصویر مراسم روز ملی محیط بان به روایت تصویر مراسم روز ملی محیط بان به روایت تصویر جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰
یادداشت ها