خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/10/29 - ساعت: 9:13

مسئول ستاد ارتباطات مردمی سفر رئیس جمهور به قم:

ثبت 80 هزار درخواست مردمی در سامانه سامد استان در سفر رئیس جمهور به قم

ثبت 80 هزار درخواست مردمی در سامانه سامد استان در سفر رئیس جمهور به قم

مسئول ستاد ارتباطات مردمی سفر رئیس جمهور به قم از ثبت 80 هزار درخواست مردمی در سامانه سامد استان در سفر رئیس جمهور به قم و ارجاع 50 هزار مورد به دستگاه های اجرایی استان خبر داد.

مدیر کل مدیریت عملکرد ، بازرسی و امور حقوقی استانداری قم به تشریح فعالیتهای ستاد ارتباط مردمی سفر رئیسی جمهور به قم پرداخت و گفت: در سفر دو روزه رییس جمهوری و جمعی از اعضای هیات دولت به قم، کارکنان دستگاه‌های اجرایی در قالب سامانه ارتباطات دولت و مردم با شماره تلفن ۱۱۱ درخواست‌های مردمی را ثبت و برای پیگیری به دستگاه‌های مسئول ارجاع دادند.

بهرامیان با بیان اینکه ۲۶ هزار تماس مردمی توسط کارکنان در دو نوبت صبح و عصر پنجشنبه و جمعه نهم و دهم دی ثبت شده افزود: در هر نوبت ۳۰۰ نفر از کارکنان دستگاه‌های اجرایی از طریق تلفن ۱۱۱ پاسخگوی مردم بودند.

وی گفت: درخواست تسهیلات، کمک بلاعوض، مددکاری و بهزیستی، عمرانی، قضایی و مباحث اشتغال از محور‌های اصلی درخواست‌های مردمی بوده است.

مسئول ستاد ارتباطات مردمی سفر رئیس جمهور ادامه روند کار در پیگیری نامه‌های مردمی را از روز شنبه تاریخ یازدهم تا چهارشنبه ۱۵ دی ماه در دو نوبت و در هر نوبت توسط ۳۰۰ نفر از کارکنان دستگاه‌های اجرایی اعلام کرد و گفت: پس از ثبت درخواست‌های مردمی پیامک تایید و کد رهگیری به شماره تلفن همراه‌های اعلام شده ارسال و همه درخواست‌ها در چارچوب ضوابط و به نوبت در حال پیگیری است.

مسئول ستاد ارتباطات مردمی سفر رئیس جمهور از ثبت ۸۰ هزار نامه مردمی مرتبط با سفر رئیس جمهور و ارجاع ۵۰ هزار نامه مردمی به دستگاه‌های اجرایی خبر داد و گفت: درخواست تسهیلات، کمک بلاعوض، مددکاری و بهزیستی، عمرانی، قضایی و مباحث اشتغال از محور‌های اصلی درخواست‌های مردمی بوده است.

احمد حاجی زاده معاون سیاسی و امنیتی استاندار نیز با تقدیر از دست اندرکاران این سامانه و عملکرد قابل قبول سامانه سامد در پیگیری و ثبت مشکلات مردم افزود: در حال حاضر مدیریت استان علاوه بر پیگیری مطالبات و درخواست‌های مردمی، درخصوص مصوبات این سفر پیرامون فرودگاه و مونوریل هم به شکل ویژه‌ای در حال رایزنی برای اجرایی شدن مصوبات است.

گفتنی است در پایان این مراسم از برخی از عوامل اجرایی فعال در این سامانه که در طول دو روز سفر رئیس جمهور به قم قدر دانی شد.

 

شناسه خبر: 24369      تعداد بازدید: 720

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها