خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/7/27 - ساعت: 15:15

استاندار قم تاكيد كرد:

تامین برق پايدار شرکت‌های صنعتی در دستور كار مسئولان استان قم

تامین برق پايدار شرکت‌های صنعتی در دستور  كار مسئولان استان قم

استاندار قم با اشاره به درخواست برخی شرکتهای تولیدی مبنی بر استفاده از مازاد برق خود جهت استخراج رمز ارز، گفت: تامين برق پايدار شهرک‌های صنعتی در دستور كار مسئولان استان است و استفاده از مازاد برق برای برخی شرکت‌های مورد اعتماد در درجه دوم اولویت قرار دارد.

به گزارش روابط عمومي استانداري قم دكتر بهرام سرمست در بیست و چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید قم طي سخناني با بيان اينكه تولید رمز ارز فرع بر فعالیت واحدهای تولیدی است اظهار كرد: شرکت شهرک‌های صنعتی باید تامین برق واحدهاي توليدي را در اولویت کار خود قرار دهد.

وی تصریح کرد:‌ شرکت شهرک‌های صنعتی در صدور مجوز برای استخراج رمز ارزها باید نسبت به مورد اعتماد بودن شرکت‌های متقاضی و همچنین ضریب مصرف برق، تدابیری بیندیشد.

استاندار قم گفت: مهمترین زیرساخت لازم برای آینده سرمایه‌گذاری درقم، تامین زمین مورد نیاز سرمایه‌گذاری است که در این رابطه استان اقدامات بسیار مطلوبی از خود برجای گذاشته‌است.

سرمست در ادامه با اشاره به موضوع خلع يد یکی از واحدهای تولیدی و ارجاع تصمیم نهایی آن به کارگروه ستاد تسهیل استان از طریق مجامع قضایی، گفت: ارجاع پرونده‌های قضایی به این کارگروه به معنی رفع مشکلات حقوقی است و شرکت شهرک‌های صنعتی باید نسبت به صدور مجوزات لازم جهت از سرگیری فعالیت‌های تولیدی به کارآفرینان قائل شوند.

وی ادامه داد: این فرد یکی از کارآفرینان موفق استان است و موضوع این شرکت تولیدی به شرط طرح رای در دادگاه به تصویب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان می‌رسد.

 

شناسه خبر: 23651      تعداد بازدید: 128

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روزكاري استاندار قم- پنج شنبه مورخ 11-09-1400 روزكاري استاندار قم- پنج شنبه مورخ 11-09-1400 روزكاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 10-09-1400 روزكاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 10-09-1400 سه شنبه هاي اقتصادي استاندار قم- 09-09-1400 سه شنبه هاي اقتصادي استاندار قم- 09-09-1400 روزكاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 08-09-1400 روزكاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 08-09-1400
یادداشت ها