خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/7/24 - ساعت: 20:11

استاندار قم در دیدار با وزیر بهداشت :

لزوم رفع موانع و حمایت ملی در راستای راه اندازی بیمارستان الهادی

لزوم رفع موانع و حمایت ملی در راستای راه اندازی بیمارستان الهادی

استاندار قم امروز در دیدار با وزیر بهداشت بر اتمام هر چه سریعتر بیمارستان الهادی قم تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست گفت: یکی از اقدامات صورت گرفته در ایام کرونا توسعه و بهسازی زیرساخت‌های درمانی استان قم بود، که به خوبی دنبال شد و خوشحال هستیم که توانستیم اقدامات موثری را در این حوزه برای همشهریان و هم استانی‌های عزیز ارائه دهیم.

دکتر سرمست اظهار داشت: یکی از پروژه‌های نیمه کاره قم بیمارستان الهادی است که جلسات مختلفی در این خصوص برگزار و کمیته تخصصی به این نتیجه رسید تا این مجموعه به صورت یک مجموعه کلینیکی ویژه در خدمت همشهریان بوده و بتواند خدمات رسانی درمانی و بهداشتی انجام دهد.

استاندار قم گفت: از وزیر بهداشت تقاضا داریم که نسبت به تکمیل و تجهیز این مجموعه اقدام کرده تا بتوانیم این فضا را نیز در اختیار مردم قم قرار دهیم.

استاندار قم همچنین به اقدامات صورت گرفته در حوزه کرونا اشاره کرد و گفت: استان قم جلسات منظمی را در این خصوص برگزار و ستاد کرونای استان نیز فعالانه برگزار شد که نظرات کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این خصوص مورد بررسی قرار گرفت.

سرمست ابراز داشت: استان قم آمادگی تبدیل شدن ایستگاه‌های واکسیناسیون به‌صورت شبانه‌روزی را نیز دارد که امیدواریم با تدبیر وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی قم شاهد راه اندازی این مجموعه نیز باشیم.

 

شناسه خبر: 23621      تعداد بازدید: 141

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    سه شنبه های اقتصادی استاندار قم- 16-09-1400 سه شنبه های اقتصادی استاندار قم- 16-09-1400 نشست استاندار قم با اصحاب رسانه و اعضاي خانه مطبوعات استان نشست استاندار قم با اصحاب رسانه و اعضاي خانه مطبوعات استان روزكاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 15-09-1400 روزكاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 15-09-1400 روزكاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 14-09-1400 روزكاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 14-09-1400
یادداشت ها