خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/7/24 - ساعت: 15:10

استاندار قم خبر داد:

استمهال تسهیلات بانکی مراکز گردشگری ومیراث فرهنگی آسیب دیده از کرونا

 استمهال تسهیلات بانکی مراکز گردشگری ومیراث فرهنگی آسیب دیده از کرونا

استاندار قم از تصويب استمهال تسهیلات بانکی آسیب دیده از کرونا در مراکز گردشگری و میراث فرهنگی خبر داد و گفت: استمهال بدهی‌های مالیاتی این مراکز هم تا پایان آذر تمديد شد.

به گزارش روابط عمومي استانداري قم دكتر بهرام سرمست در حاشيه جلسه ستاد ملي كرونا كه به به صورت ويدئو كنفرانس و به رياست آيت الله رئيسي رئيس جمهوري برگزار شد، طي سخناني با اشاره به گزارش وضعيت شهرهاي كشور در اين جلسه اظهار كرد: رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي توام با پيگيري سياست واكسيناسيون حداكثري در راستاي جلوگيري از شيوع مجدد كرونا ضروري است.

استاندار قم با اشاره به قرار گرفتن برخي از شهرهاي كشور در شرايط قرمز كرونايي افزود: در اين شهرها قانون محدوديت در تجمعات همچنان اعمال مي شود.

وي از تصويب استمهال تسهیلات بانکی آسیب دیده از کرونا در مراکز گردشگری ومیراث فرهنگی تا پایان سال خبر داد و افزود: استمهال بدهی‌های مالیاتی این مراکز هم تا پایان آذر تعیین و تمديد شد.

سرمست بر توسعه واکسیناسیون و ایجاد زیر ساخت‌های لازم برای تحقق این هدف نيز تاکید کرد و گفت: براي گروه هاي شغلي مختلف از جمله اصناف، کسبه و شاغلین حمل و نقل عمومی فرصت تزریق واکسن فراهم شده است.

استاندار قم تصریح کرد: با بخشنامه‌ای که متعاقباً ابلاغ خواهد شد وضعیت فعالیت صاحبان اصناف و شاغلین حمل و نقل عمومی که واکسن دریافت نکرده اند مشخص خواهد شد.

سرمست خاطرنشان كرد: همچنین بخشنامه‌ای در حال تدوین و ارائه است که ساعت کاری ادارات از هفت ونیم صبح تا ۱۴ و نیم بعداز ظهر تعیین شود.

 

شناسه خبر: 23618      تعداد بازدید: 98

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    سه شنبه های اقتصادی استاندار قم- 16-09-1400 سه شنبه های اقتصادی استاندار قم- 16-09-1400 نشست استاندار قم با اصحاب رسانه و اعضاي خانه مطبوعات استان نشست استاندار قم با اصحاب رسانه و اعضاي خانه مطبوعات استان روزكاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 15-09-1400 روزكاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 15-09-1400 روزكاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 14-09-1400 روزكاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 14-09-1400
یادداشت ها