گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- شنبه مورخ 23-01-98 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 25-01-98 روز كاري استاندار قم- جمعه مورخ 23-01-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18270613
بازدید کنندگان امروز : 6999
بازدید کنندگان این صفحه : 6596815
بازدید کنندگان آنلاین : 8
مدت زمان تولید صفحه : 0/7813
اخبار > طرح جمع آوري معتادين متجاهر باید تداوم داشته باشد


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار قم:

طرح جمع آوري معتادين متجاهر باید تداوم داشته باشد

استاندار قم بخش قابل توجهي از كاهش آمار سرقت را نتيجه ي اجراي طرح جمع آوري معتادين متجاهر دانست و گفت: اجراي اين طرح بايد تداوم داشته باشد.
استاندار قم با بيان اينكه در حوزه مبارزه با مواد مخدر، دستگاه هاي دولتي بايد ابتكار عمل داشته باشند افزود: فرمانداري و نيروي انتظامي قم در اين حوزه محوريت دارند؛ ولي همه ي ادارات مرتبط بايد برنامه ي خود را معرفي و پس از تصويب در ستاد، براي تحقق آن تلاش كنند.
وي با بيان اينكه اقدامات بسيار خوبي در راستاي كاهش سرقت در ايام نوروز 98 صورت گرفت افزود: از اقدامات مسئولان امنيتي و ناجا در اين زمينه قدردانيم.
مقام عالي دولت در استان بخش قابل توجهي از كاهش سرقت در ايام نوروز را به دليل اجراي طرح جمع آوري معتادين متجاهر دانست و تصريح كرد: اين طرح بايد با غربالگري افرادي كه قابليت بازگشت پذيري به جامعه را دارند ، تا 6 ماه تمديد شود.
استاندار قم گفت: بايد از ظرفيت هاي موجود براي بكارگيري روانشناس در كمپ هاي ترك اعتياد و نيز افزايش نشاط در بين معتادين در راستاي جلوگيري از بازگشت آنها به دام اعتياد استفاده شود.
سرمست با تاكيد بر استخراج گزارشات دقيق، علمي و ميداني از آسيب هاي اجتماعي افزود: در مقام مسئوليت خوب است بدبينانه نگاه كنيم و همه ي تلاش خود را در جهت حل مشكلات به كار ببريم؛ ولي در فضاي رسانه اي نبايد خانواده ها را دچار دغدغه ي بيش از حد كنيم.
استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر مقایسه ی استان قم با سایر استان ها در حوزه ی عملکرد گفت: جذب حمایت ستاد مرکزی مبارزه با مواد مخدر کشور نیز باید در دستور کار باشد.
سرمست همچنین فعالسازی شورای فرعی شهرستان و کمیته های تخصصی در راستای بررسی کارشناسی طرح ها را خواستار شد و گفت: مسائل کارشناسی شده باید برای تصویب در جلسه ی شورا مطرح شوند


١٦:٢١ - يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٨٧٢    /    تعداد نمایش : ٩٦خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد