گزارش تصویری

روزكاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 28-12-97 روز كاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 27-12-97 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 26-12-97
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 17993387
بازدید کنندگان امروز : 4546
بازدید کنندگان این صفحه : 6438477
بازدید کنندگان آنلاین : 13
مدت زمان تولید صفحه : 0/7969
اخبار > آیین افتتاح مجتمع فرهنگی هنری محراب برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور استاندار قم:

آیین افتتاح مجتمع فرهنگی هنری محراب برگزار شد

آیین افتتاح مجتمع فرهنگی هنری محراب با حضور استاندار قم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در مراسم افتتاح مجتمع فرهنگي هنری خیرساز محراب در شهرک پردیسان طی سخنانی با اشاره به نقش خیرین در توسعه ی فضاهای آموزشی اظهار کرد: گام نهادن در عرصه ی آموزش و پرورش اثرات مثبت ويژه اي برای جامعه و آینده ی کشور به همراه دارد.
استاندار قم با بیان اینکه هر یک از افراد در جامعه علاوه بر حقوق خود ، تکالیفی نیز بر عهده دارند افزود: هر يك از ما بایستی نقش خود برای ساخت آینده ی کشور تعریف و ایفا کنیم.
وی توجه به ساخت مدارس در سالهای اخیر در قم به ویژه منطقه پردیسان را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: هنوز ۲۰ مدرسه ی دیگر برای پوشش جمعیت پردیسان نیاز داریم که دولت به تنهایی توانایی ساخت آنها را ندارد و نیازمند مشارکت مردم و خیرین هستیم.
سرمست با اشاره به گسترش شهر پردیسان گفت: پیوست فرهنگی و اماکن آموزشی اين منطقه بايد متناسب با افزايش جمعيت آن تهیه و توسعه یابد.
استاندار قم خاطرنشان كرد: مدیران استان نیز باید خیراندیش باشند و خیرین را در اجرای کارهای خیر یاری دهند
شایان ذکر است این پروژه با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال بابت ساخت و تجهیز در زمینی به مساحت ۲۵۷۰ متر و زیربنای ۱۵۰۰ متر به بهره برداری رسیده است.


١٦:٢١ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٤٩٩    /    تعداد نمایش : ٨٥خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد