گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 01-03-98 روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 31-02-98 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 29-02-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18563325
بازدید کنندگان امروز : 243
بازدید کنندگان این صفحه : 6745226
بازدید کنندگان آنلاین : 15
مدت زمان تولید صفحه : 0/7656
اخبار > از ظرفیتهای فرهنگی و دینی به ویژه حوزه علمیه قم در زمينه كاهش آسيب هاي اجتماعي استفاده شود/ هزينه كرد 60 ميليارد ريالي دولت در زمينه كاهش آسيب هاي اجتماعي در قم


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم:

از ظرفیتهای فرهنگی و دینی به ویژه حوزه علمیه قم در زمينه كاهش آسيب هاي اجتماعي استفاده شود/ هزينه كرد 60 ميليارد ريالي دولت در زمينه كاهش آسيب هاي اجتماعي در قم

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم خواستار استفاده از ظرفیتهای فرهنگی و دینی به ویژه حوزه علمیه قم در زمينه كاهش آسيب هاي اجتماعي شد.
سید محمدرضا هاشمی روز شنبه درجلسه ستاد ساماندهی امور جوانان قم، طي سخناني با اشاره به هزينه كرد 9 میلیارد ریال در سال گذشته و 60 میلیارد ریال در سال جاري در راستاي كاهش آسيب هاي اجتماعي در قم اظهار كرد: دستگاه هایی اعتبارات آسیب های اجتماعی را هزينه نكرده اند بايستي اعتبارات را در اختیار واحدهایی که در این زمینه فعال بوده اند، قرار دهند.
هاشمی با اشاره به افزايش زمان آموزش قبل از ازدواج به شش ساعت اضافه کرد: عملکرد نهادهای ذیربط در حوزه طلاق ارزشمند می باشد و باعث کاهش این آسیب در استان شده است.
وي با تاكيد بر استفاده از ظرفیتهای فرهنگی و دینی به ویژه حوزه علمیه قم در زمينه كاهش آسيب هاي اجتماعي افزود: رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب 41 مرتبه به جوانان اشاره کرده اند که نکات کلیدی این بیانیه باید احصا شود و به عنوان دستور کار جلسه بعدی ستاد قرار گیرد.
وی با اشاره به نگاه ویژه دولت در زمينه ي كاهش آسيب هاي اجتماعي،احداث خانه ورزش در 60 روستای قم را مورد توجه قرار داد و گفت: خانه ورزش 30 روستای دیگر آماده تجهیز است و خانه ورزش سایر روستاها در صورت تامین فضا و تجهیزات تا سه ماه نخست سال آینده احداث می شود.
معاون استاندار قم همچنین با اشاره به لزوم برنامه ریزی برای حفظ امنیت و آرامش در شب چهارشنبه پایان سال، گفت: با توجه به این که چهارشنبه آخر سال مصادف با میلاد حضرت علی(ع) می باشد، پیش بینی می شود زائران زیادی وارد استان شوند.
هاشمی افزود: دستگاه های فرهنگی از جمله اداره کل ورزش و جوانان برنامه های بانشاطی در سالن های ورزشی تدارک ببینند تا شاهد آسیب ها و مصدومیت های احتمالی جوانان و نوجوانان در این شب نباشیم.


١٤:٣٩ - شنبه ١٨ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٤٨٠    /    تعداد نمایش : ٤٤١خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد