گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- چهارشنبه مورخ 01-03-98 روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 31-02-98 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 29-02-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18562721
بازدید کنندگان امروز : 10218
بازدید کنندگان این صفحه : 6744901
بازدید کنندگان آنلاین : 23
مدت زمان تولید صفحه : 1/6250
اخبار > كسب رتبه هفتم استان قم در زمينه ي جذب تسهیلات رونق تولید


  چاپ        ارسال به دوست

معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم خبر داد:

كسب رتبه هفتم استان قم در زمينه ي جذب تسهیلات رونق تولید

معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم از كسب رتبه هفتم استان قم در زمينه ي جذب تسهیلات رونق تولید خبر داد.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم مهرداد غضنفری معاون امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم در چهل و ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، طي سخناني با بيان اينكه دهه فجر تجلی بارزی از افتخار به گذشته و امید به آینده است اظهار داشت: حضور باشكوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از افتخار به دستاوردهاي انقلاب اسلامي است.
معاون استاندار قم با اشاره به افتتاح طرح های عمراني و اقتصادي در دهه فجر امسال افزود: طرح های حوزه های صنعت و معدن، کشاورزی و گردشگری طرح های خوبی بود كه منجر به افزايش اشتغال پايدار در استان قم خواهد شد.
غضنفري با بيان اينكه افتتاح بخشی از طرح هاي اقتصادي در این محدوده زمانی ممکن نبود افزود: بخشی از پروژه هاي قابل افتتاح داراي اهميت ويژه بودند که با حضور مقام های کشوری به بهره برداري خواهند رسيد.
معاون استاندار قم در ادامه ضمن قدرداني از فعاليت هاي صورت گرفته براي برپایی نمایشگاه «شکوه چهل ساله»، در قم، با بيان اينكه این نمایشگاه باعث موجب افتخار استان قم بود گفت: به جهت محتوايي اين نمايشگاه در وضعيت مطلوبي قرار داشت.
وی افزود: در بحث برگزاري نمايشگاه كفش قم نيز بخش خصوصی برنامه ریزی خوبی از نظر مدیریت و محتوای نمایشگاه ترتیب داده بود.
معاون استاندار قم همچنين وجود بخش خصوصی صاحبنظر و همراه دولت را که از نقاط قوت استان قم دانست و تصريح كرد: بخش عمده مشکلات توسط خود بخش خصوصي حل می شود.
غضنفري در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به روند جذب تسهیلات رونق تولید در استان قم گفت: کسب رتبه هفتم قم در این زمینه نشان دهنده تلاش همه دستگاه های ذیربط می باشد.
وی با اشاره به جذب مبلغ 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات مستقیم و از طریق سامانه بهین یاب توسط استان قم گفت: باید همت کنیم تا پایان سال تسهیلات بیشتری در این حوزه جذب نماییم.
معاون استاندار قم خاطرنشان كرد: : در حال حاضر یک هزار و 200 میلیارد ریال پرونده معرفی شده به بانک ها در بخش گردشگری داریم و تاکنون 80 میلیارد ریال از این تسهیلات پرداخت شده است.


١٦:٥٢ - سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٣٨٣    /    تعداد نمایش : ٤٥٥خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد