گزارش تصویری

روزكاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 28-12-97 روز كاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 27-12-97 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 26-12-97
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18024794
بازدید کنندگان امروز : 5051
بازدید کنندگان این صفحه : 6458670
بازدید کنندگان آنلاین : 6
مدت زمان تولید صفحه : 1/2812
اخبار > رعایت منافع ملّی و اولویت دادن به مصالح کشور، سرلوحه فعالیت احزاب باشد


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارقم:

رعایت منافع ملّی و اولویت دادن به مصالح کشور، سرلوحه فعالیت احزاب باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارقم: رعایت منافع ملّی و اولویت دادن به مصالح کشور، سرلوحه فعالیت احزاب باشد
در راستای اجرای منشور گفتگوی سیاسی، ابلاغ شده از سوی وزیر محترم کشور، نشست هم اندیشی وتبادل نظر اعضای محترم شورای مشورتی اصلاح طلبان استان با معاون سياسي ،امنيتي و اجتماعي استانداری برگزار شد.
در این نشست آقای هاشمی ، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ، طی سخنانی با اشاره به ابلاغ منشور گفتگوی سیاسی توسط وزیر محترم کشور به استان‌ها بیان داشتند: دولت تدبیر و امید به فعالیت احزاب و جریان‌های سیاسی توجه خاصی نموده است بر همین اساس با تشکیل خانه‌های احزاب و ایجاد نقش برای تشکل‌های سیاسی این باور عملیاتی شده و در استان قم نیز سعی کردیم نقش احزاب را پررنگ نموده و فعالیت های مدنی را تقویت کنیم.
معاون سیاسی استانداری با بیان این نکته که در راستای حل مشکلات جامعه و کارآمدی مدیریت ها، باید از نقطه نظرات و ظرفیت های احزاب، تشکل‌ها ، دانشگاهیان ، نخبگان، و گروه‌های سیاسی استفاده شود، افزود:يكي از سرمايه هاي بنیادين هر جامعه كه مستلزم توسعه سياسي است وفاق و انسجام آن جامعه است و بدون شک رشد و تعالی هر نظام اجتماعی در پرتو همبستگی اجتماعی و مشارکت عمومی افراد آن جامعه میسر می گردد و اساساً بدون مشارکت عمومی و مردمی، امکان توسعه، رشد و تعالی یک کشور امکان پذیر نیست.


آقای هاشمی ضمن تاکید بر ضرورت رعايت اخلاق اسلامي در فعالیت های سیاسی، رعایت مصالح ملّی و اولویت دادن به منافع مشترک و پرهیز از مسائل تفرقه برانگیز را ضروری دانست و افزود: هر جریان با حفظ هویت سیاسی خود باید در چارچوب منافع ملی گام بردارد.
معاون سياسي امنيتي خاطر نشان كردند کاهش آسیب های اجتماعی به صورت جدی در دستور کار وزارت کشور است و بر همین اساس باید زمینه ارتقاء سرمایه های اجتماعی را با کمک احزاب و سازمانهای مردم نهاد فراهم کنیم.
خاطر نشان می گردد: در ابتدای این جلسه اعضاي محترم شوراي مشورتی اصلاح طلبان استان قم به بیان نقطه نظرات ،پیشنهادات و راهکارهای خود در جهت ارتقاء و بهبود مسایل سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی استان پرداختند.


١٢:٥٤ - پنج شنبه ٣ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٨٥٩    /    تعداد نمایش : ٤٠٣خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد