گزارش تصویری

گزارش تصويري روز كاري استاندار قم يكشنبه 20 آبان 97 روزكاري استاندار قم- شنبه مورخ 19-08-97 روزكاري استاندار قم-دوشنبه مورخ 14-08-97
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 16656820
بازدید کنندگان امروز : 6181
بازدید کنندگان این صفحه : 5718136
بازدید کنندگان آنلاین : 12
مدت زمان تولید صفحه : 0/7344
اخبار > حمايت از سرمايه گذاري، نيازمند تغيير نگاه مديران دستگاه ها است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم

حمايت از سرمايه گذاري، نيازمند تغيير نگاه مديران دستگاه ها است

معاون هماهنگی امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم به صورت سرزده از اداره كل منابع طبيعي استان قم بازديد كرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم مهداد غضنفري معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار قم در حاشيه اين بازديد، با اشاره به برنامه ي بازديد از دستگاه هاي اجرايي در راستايي بررسي نحوه ي ارائه ي خدمات به مردم اظهار داشت: خوشبختانه در اداره كل منابع طبيعي در زمينه ي اجراي ميز خدمت اقدامات خوبي صورت گرفته است.
وي كم كردن زمان رسيدگي به درخواست ها و شفافيت در پاسخگويي به ارباب رجوع را از اهداف ايجاد ميز خدمت در دستگاه هاي دولتي عنوان كرد و افزود:‌ گردش كار پيگيري درخواست هاي ارباب رجوع در اين اداره ي دولتي با وجود نيروهاي مطلع به شكل مطلوبي انجام شده است.
غضنفري همچنين با بيان اينكه همه ي دستگاه ها ملزم به اجراي ميز خدمت هستند خاطرنشان كرد: فضاي كاملا مشخصي با اطلاع رساني قبلي و استفاده از افراد مطلع، داراي اختيار و خوش برخورد در ميز خدمت ادارات ضروري است.
معاون استاندار قم در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به وظيفه ي منابع طبيعي براي رسيدگي به وضعيت اراضي و كارهاي حقوقي كه بايد در اين زمينه صورت بگيرد گفت: بايستي سيستمي شدن و الكترونيكي سازي فرايندها در اين دستگاه دولتي با جديت پيگيري شود


١٣:٠٩ - دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٨٤٣    /    تعداد نمایش : ١٢١خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد