گزارش تصویری

روزكاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 24-10-97 روزكاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 23-10-97 روزكاري استاندار قم- شنبه مورخ 22-10-97
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 17329252
بازدید کنندگان امروز : 3516
بازدید کنندگان این صفحه : 6066479
بازدید کنندگان آنلاین : 8
مدت زمان تولید صفحه : 0/7656
اخبار > دفاع مقدس الگوي گروه هاي سياسي در مقابله با حربه ي جديد آمريكا باشد


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار قم:

دفاع مقدس الگوي گروه هاي سياسي در مقابله با حربه ي جديد آمريكا باشد

استاندار قم با اشاره به وحدت كلمه ي همه ي اقشار و گروه ها در جنگ هشت ساله ي تحميلي و پيروزي ايران در برابر دشمن متخاصم گفت: دفاع مقدس بايد الگوي گروه هاي سياسي در مقابله با حربه ي جديد آمريكا در جهت اعمال فشار به كشور باشد.
به گزارش روابط عمومی استانداری قم سيد مهدي صادقي استاندار قم در مراسم تقدير از پيشكسوتان پشتيباني دفاع مقدس طي سخناني با بيان اينكه مقابله با جبهه ي دشمن در جنگ هشت ساله ي تحميلي نتيجه ي ايثار و از خودگذشتگي همه ي ملت ايران بود اظهار داشت: يكدلي و اتحاد همه ي مردم ايران موجب عقب نشيني دشمنان در دفاع مقدس شد.
استاندار قم بيان داشت: رشادت هاي ايثارگران موجب شد تا حتي يك وجب از خاك مقدس كشور بدست دشمنان نيفتد.
وي در ادامه شرايط امروز كشور را مورد توجه قرار داد و با اشاره به دشمني خصمانه ي آمريكا و بعضي كشورها با ملت ايران افزود: در اين شرايط نيز با وحدت و همدلي مي توانيم دشمنان را مايوس كنيم.
نماينده عالي دولت در استان با بيان اينكه دفاع مقدس الگوي بسيار خوبي براي در كنار هم قرار دادن گروه ها و جناح هاست خاطرنشان كرد: با انسجام و يكدلي مي توانيم موانع را از سر راه برداريم و بر مشكلات قائق آييم.
صادقي اعمال تحريم ها از سوي آمريكا و فشار بر جمهوري اسلامي ايران را نتيجه ي ارزيابي ها و آسيب شناسي منابع اطلاعاتي اين كشور دانست و خاطرنشان كرد: اگر در چنين شرايطي از خودگذشتگي و وحدت كلمه داشته باشيم آمريكايي ها از اقدام خود پشيمان خواهند شد.
در اين مراسم از كتاب سبك زندگي سردار شهيد محمد بنيادي با عنوان "آرام بي قرار" رونمايي شد.


١٥:٠٧ - دوشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٦٠٩    /    تعداد نمایش : ٢٩٥خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد