گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم چهارشنبه 1 اسفند 97 روزكاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 30-11-97 روزكاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 28-11-97
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 17652016
بازدید کنندگان امروز : 7110
بازدید کنندگان این صفحه : 6240096
بازدید کنندگان آنلاین : 6
مدت زمان تولید صفحه : 1/2813
اخبار > پيام استاندار قم به مناسبت روز خبرنگار


  چاپ        ارسال به دوست

پيام استاندار قم به مناسبت روز خبرنگار

« بسمه تعالي»


فرارسيدن روز مهم خبرنگار را به همه تلاش گران عرصه اطلاع رساني و خبر تبريك عرض مي نمايم. بدون شك نقش كليدي و تأثيرگذار رسانه در دنياي امروز بر كسي پوشيده نيست و بر خورداري از قدرت بالاي اثرگذاري در اجتماع و شكل دهي به افكار عمومي، امروزه رسانه ها را به يكي از اركان اصلي توسعه يافتگي جوامع تبديل كرده است. در اين بين عنصر حياتي و مهم رسانه را، خبرنگاران تشكيل مي دهند. كساني كه با انتخاب حرفه سخت اما داراي جايگاه و شأنيت ارزشمند خبرنگاري و به عنوان وجدان بيدار، چشم بينا و زبان حقيقت جوي جامعه، وارد عرصه مقدس قلم و روشنگري شده و با توليد و انعكاس به موقع اخبار، پيام رساني صادقانه و نقد منصفانه، موجبات تعالي فكري و فرهنگي جامعه را فراهم مي كنند. در شرايط حساس فعلي كشور، نقش خبرنگاران و اصحاب رسانه در اميدآفريني، ايجاد فضاي شور و نشاط، تقويت انسجام و همگرايي ملي و سوق دادن افكار عمومي به سمت مسائل و ارزش‌های قالب، به ويژه موضوع "حمايت از كالاي ايراني" يك نقش تأثیرگذار و تعيين كننده بوده و قلم هاي صادق، دلسوز و مسؤليت پذير بايد در خدمت پيشرفت كشور و حل مشكلات مردم قرار گيرد.
ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر خبر و رسانه به ويژه خبرنگار شهيد محمود صارمي، مجدداً فرارسيدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به عموم فعالان اين عرصه در كشور، خصوصاً خبرنگاران و جامعه خبري پرتلاش استان قم، صمیمانه تبریک و تهنیت گفته و توفيقات روز افزون آنان را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.


سيد مهدي صادقي
استاندار قم


١٠:١٩ - سه شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٤٣٦    /    تعداد نمایش : ٣٣٨خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد