گزارش تصویری

روزكاري سرپرست استانداري قم- شنبه مورخ 24-09-97 روزكاري سرپرست استانداري قم- پنج شنبه مورخ 22-09-97 روزكاري سرپرست استانداري قم- چهارشنبه مورخ 21-09-97
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 17033840
بازدید کنندگان امروز : 7472
بازدید کنندگان این صفحه : 5922696
بازدید کنندگان آنلاین : 9
مدت زمان تولید صفحه : 0/7656
اخبار > گردشگری و خدمات محور فعالیت های اقتصادی قم هستند


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار قم:

گردشگری و خدمات محور فعالیت های اقتصادی قم هستند

استاندار قم با بیان اینکه گردشگری و خدمات محور فعالیت های اقتصادی قم هستند گفت: بایستی زمینه ی جذب بیش از پیش سرمایه گذاران در حوزه ی گردشگری فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم سید مهدی صادقی استاندار قم در دیدار با اعضای انجمن صنفی مجتمع های گردشگری استان قم با اشاره به حجم مسافران ورودی به قم در طول سال، اظهار کرد: در اسکان و خدمات رسانی به این مسافرین، استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی از اولویت های استان قم است.

استاندار قم با اشاره به ظرفیت های مذهبی، تاریخی و بخش سلامت در استان قم، اضافه کرد: ضروری است تا با فراهم ساختن بسترهای ارائه خدمات به مسافران زمینه لازم برای افزایش ماندگاری آنها در قم را ایجاد کنیم.

وی گردشگری و خدمات را محورفعالیت های اقتصادی در قم عنوان و تصریح کرد: تعامل بیش از پیش دستگاه های متولی و بخش خصوصی در اجرای طرح های عملیاتی در توسعه گردشگری و جذب رائر می تواند در ارتقاء گردشگری مذهبی قم نقشی بسزا داشته باشد.

استاندار قم به موضوع اماکن اقامتی غیرمجاز در اسکان مسافرین اشاره و خاطر نشان کرد: اجرای قانون در کنار تقویت واحدهای مجاز در دستور کار قرار دارد.

در ابتدای این دیدار نیز اعضای انجمن صنفی مجتمع های گردشگری استان با ارائه گزارشی پیرامون ظرفیت های استان قم در جذب گردشگر و لزوم حضور بخش خصوصی و سرمایه گذار در این حوزه، خواستار حمایت بیشتر و ارائه تسهبلات در راستای توسعه ی فعالیت اماکن اقامتی و گردشگری شدند

 


٢١:٣٧ - يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٩٥٦    /    تعداد نمایش : ٣٦٤خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد