گزارش تصویری

روزكاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 28-12-97 روز كاري استاندار قم- دوشنبه مورخ 27-12-97 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 26-12-97
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 17993420
بازدید کنندگان امروز : 4579
بازدید کنندگان این صفحه : 6438495
بازدید کنندگان آنلاین : 12
مدت زمان تولید صفحه : 1/0781
اخبار > گردشگری و خدمات محور فعالیت های اقتصادی قم هستند


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار قم:

گردشگری و خدمات محور فعالیت های اقتصادی قم هستند

استاندار قم با بیان اینکه گردشگری و خدمات محور فعالیت های اقتصادی قم هستند گفت: بایستی زمینه ی جذب بیش از پیش سرمایه گذاران در حوزه ی گردشگری فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم سید مهدی صادقی استاندار قم در دیدار با اعضای انجمن صنفی مجتمع های گردشگری استان قم با اشاره به حجم مسافران ورودی به قم در طول سال، اظهار کرد: در اسکان و خدمات رسانی به این مسافرین، استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی از اولویت های استان قم است.

استاندار قم با اشاره به ظرفیت های مذهبی، تاریخی و بخش سلامت در استان قم، اضافه کرد: ضروری است تا با فراهم ساختن بسترهای ارائه خدمات به مسافران زمینه لازم برای افزایش ماندگاری آنها در قم را ایجاد کنیم.

وی گردشگری و خدمات را محورفعالیت های اقتصادی در قم عنوان و تصریح کرد: تعامل بیش از پیش دستگاه های متولی و بخش خصوصی در اجرای طرح های عملیاتی در توسعه گردشگری و جذب رائر می تواند در ارتقاء گردشگری مذهبی قم نقشی بسزا داشته باشد.

استاندار قم به موضوع اماکن اقامتی غیرمجاز در اسکان مسافرین اشاره و خاطر نشان کرد: اجرای قانون در کنار تقویت واحدهای مجاز در دستور کار قرار دارد.

در ابتدای این دیدار نیز اعضای انجمن صنفی مجتمع های گردشگری استان با ارائه گزارشی پیرامون ظرفیت های استان قم در جذب گردشگر و لزوم حضور بخش خصوصی و سرمایه گذار در این حوزه، خواستار حمایت بیشتر و ارائه تسهبلات در راستای توسعه ی فعالیت اماکن اقامتی و گردشگری شدند

 


٢١:٣٧ - يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٩٥٦    /    تعداد نمایش : ٤٨٠خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد